Przyszłość podejmuje Polonię

Rogowianie na własnym stadionie podejmą dziś Polonię Marklowice. Zespół znad Marklówki w tym sezonie, podobnie jak Przyszłość spisuje się znaczniej poniżej swoich oczekiwań. Po 8. kolejkach zajmuje 13. miejsce w tabeli odnosząc przy tym przed tygodniem pierwsze zwycięstwo tej jesieni, 2-1 nad Syrynią. Podopieczni trenera Ciuberka znajdują się pozycję niżej z 3. punktami na swoim koncie. Należy zaznaczyć, że Polonia zaczęła punktować od 7. kolejki, kiedy to zremisowała bezbramkowo na wyjeździe z Silesią Lubomia, by wygrać tydzień później przed własną publicznością we wspomnianym meczu z Naprzodem 32. Dla gości jest to 6. kolejny sezon spędzony w Klasie Okręgowej, wcześniej podobnie jak nasz klub grali przez 10. lat w gronie IV-ligowców. Dotychczas po spadku Rogowa do Ligi Okręgowej rozegraliśmy między sobą 8. spotkań w których 5. wygraliśmy, raz padł remis i musieliśmy dwukrotnie uznać wyższość przeciwnika, bramki 16-7 dla Przyszłości. Wtedy jednak Rogów był czołową drużyną ligi. Tej jesieni całkowicie przebudowany zespół walczy o utrzymanie. Mamy nadzieję, że dzisiejszego dnia rogowscy piłkarze pokarzą wolę walki oraz zaangażowanie w swojej grze i postawią się przeciwnikowi! Wszystkich sympatyków Przyszłości zapraszamy na stadion by swoim dopingiem zmotywować naszych zawodników!

9. Kolejka ZINA Klasy Okręgowej
Przyszłość Rogów – Polonia Marklowice

Stadion w Rogowie, godz. 16.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *