3. z rzędu wygrana rezerw

5. ligowe spotkanie rezerw zakończyło się 3. z rzędu zwycięstwem. Rogowianie rozpoczęli mecz bardzo dobrze. Już w 17. minucie spotkania bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Dawid Kuczera. Ten sam zawodnik kilka minut później mógł podwyższyć prowadzenie, jednak jego strzał z rzutu wolnego obił tylko poprzeczkę bramki gości. Studzienna wyrównała po fatalnym błędzie naszej obrony. Nieporozumienie bramkarza z obrońcą wykorzystał Wicha Grzegorz i po 27. min. gry był wynik 1:1. W drugiej odsłonie mecz goście objęli prowadzenie po strzale głową Dominika Swobody. Zaznaczyć trzeba, że dwóch piłkarzy przyjezdnych, w tym strzelec bramki Swoboda znajdowali się na pozycji spalonej. Sędzie tego nie dostrzegł, co tłumaczyć można iż był jedynym rozjemcą sobotnich zawodów. Oblicze meczu odmienił Tomasz Kozielski, który zameldował się na placu gry w 65 min. spotkania. Na kwadrans przed końcem piłka zagrana przez Rogowskiego zawodnika w pole karne dotknęła ręki rywala i sędzia bez wahania wskazał na wapno. Pewnym egzekutorem okazał się Kozielski. Ten sam zawodnik na 3. minuty przed końcem zapewnił Rogowianom zwycięstwo. Kolejnym przeciwnikiem Przyszłości będzie Olszynka Olza.

Przyszłość II Rogów – LKS Studzienna II 3:2 (1:1)
1:0 – Kuczera D. 17′
1:1 – Wicha G. 27′
1:2 – Swoboda D. 57′
2:2 – Kozielski-k 75′
3:2 – Kozielski 87′