Remis z Olszynką

W minioną niedzielę rezerwy Przyszłości zmierzyły się w pojedynku derbowym z Olszynką Olza. Mecz zakończył się podziałem punktów. Jako pierwsi do siatki trafili goście. Piłkę z rzutu pośredniego uderzał Dawid Kuczera, niefortunnie interweniował bramkarz gospodarzy, po czym odbita futbolówka wpadła do bramki. Na kolejnego gola trzeba było czekać do 65. minuty. Tym razem samobójczą bramkę dla gospodarzy zdobył Dawid Loga. Bramkarz Rogowian popełnił błąd, źle interweniując w zdałoby się prostej sytuacji i piłka ugrzęzła w siatce. Przyszłość ruszyła do odrabiania strat, jednak to gospodarze cieszyli się z gola. Świetnym rajdem popisał się Łukasz Adamczyk, którzy huknął piłkę sprzed pola karnego nie do obrony i Olszynka na 9 min. przed końcem spotkania wyszła na prowadzenie. Do wyrównania doprowadził Bartosz Kuczera, który technicznym strzałem, pod brzuchem interweniującego bramkarza zdobył drugą bramkę dla Przyszłości. Ten sam zawodnik kilka minut później zdobył kolejną bramkę, jednak sędzia w tej sytuacji dopatrzył się pozycji spalonej. Kolejnym rywalem rezerw będzie Ruch Bolesław. Początek spotkania o godz. 15:00 w niedzielę 06.10.

Olszynka Olza – Przyszłość II Rogów 2:2 (0:1)
0:1 – Bolik M. 18′-sam.
1:1 – Loga 65′-sam.
2:1 – Adamczyk 81′
2:2 – Kuczera B. 87′