Młodziki Młodsze:

Młodziki prowadzeni przez trener Kasperską idą w tej jesieni jak burza. Były obawy jak chłopaki będą się zachowywać na powiększonym boisku, jednak pierwszy mecz je rozwiał. Nasi chłopcy pewnie pokonali Płomień Kobyla 15:0. Kolejny mecz to zwycięstwo z Ikarem Racibórz 7:3, by w 3. Kolejce pokonać wicelidera z AP United Rydułtowy 4:1. Póki co przewodzimy w tabeli z największą ilością zdobytych bramek – 26 – i najmniejszą straconych  – 4. Pamiętać jednak należy, że wszystkie spotkania rozgrywaliśmy na własnym stadionie. Dopiero w 5. Kolejce czeka nas pierwszy wyjazdowy mecz w Rudach. Najbliższy mecz rozegramy przed własną publicznością z Zameczkiem Czernica.

20.09.2019, piątek, godz. 17:00, stadion w Rogowie
4. Kolejka Młodzików Młodszych
Przyszłość Rogów – Zameczek Czernica

Żaki

Najmłodsza grupa piłkarska w naszym Klubie rozgrywająca cyklicznie turnieje. W pierwszym sprawdzianie zajęli drugie miejsce w Gorzycach. Kolejny turniej żacy rozegrają w najbliższą sobotę.

21.09.2019, sobota, godz. do ustalenia, miejsce do ustalenia
2. Turniej Żaków
Przyszłość Rogów, LKS 1908 Nędza, Naprzód Borucin

Juniorzy Młodsi:

Drużyna prowadzona przez trenera Marka Poloczka w tym roku rozpoczęła zmagania jako juniorzy młodsi. Dwa pierwsze spotkania zakończyły się porażkami naszych piłkarzy. Wpierw u siebie 0:3 ze Startem Pietrowice Wielkie. Jednak po weryfikacji zawodów przez Raciborski Wydział Gier trzy punkty przyznano Rogowianom, gdyż w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik. Kolejne spotkanie to zdecydowane zwycięstwo gospodarzy z Krznowic 8:0. Porażki na boisku ubiegłorocznych mistrzów trampkarzy starszych Podokręgu Racibórz trzeba tłumaczyć różnicą wieku. Nasi piłkarze w dotychczasowych pojedynkach byli młodsi średnio 2 lata od swoich przeciwników. Jednak sądzimy, że nasi chłopcy się nie zniechęcą i nabiorą krzepy w tym sezonie. W 3. Kolejce Rogowscy juniorzy pauzowali. Najbliższy mecz rozegrają w nadchodzącą niedzielę, o godz. 11:00 na stadionie w Rogowie. Przeciwnikiem Przyszłości będzie LKS Cyprzanów.

22.09.2019, niedziela, godz. 11:00, stadion w Rogowie
4. Kolejka Juniorów Młodszych
Przyszłość Rogów – LKS Cyprzanów

Orliki Starsze:

Podopieczni trener Darii Kasperskiej po 3. rozegranych kolejkach zajmują 3. lokatę w tabeli. Orliki raz zwyciężyli na boisku z Rafako Racibórz 11:5, raz otrzymali walkower na swoją korzyść, gdyż na mecz do Rogowa nie dojechał MKS Gmina Lubomia. Natomiast w zaległym spotkaniu z Unią Turza Śląska musieliśmy uznać wyższość rywala przegrywając 1:9. Grupa prowadzona przez trener Kasperską ma za zadanie się ogrywać. Sporo zawodników przeszło do starszej grupy wiekowej – Młodziki Młodsze. Liczymy, że w Orlikach wystąpi sporo młodszych piłkarzy naszego Klubu. Zachęcamy wszystkie dzieci z okolicy do spróbowania swoich sił na boisku piłkarskim. Kolejnym rywalem młodych Rogowian będzie LKS Tworków.

23.09.2019, poniedziałek, godz. 17:00, stadion w Rogowie
5. Kolejka Orlików Starszych
Przyszłość Rogów – LKS Tworków

Recommended Articles