Pawliczek (65. Kuczera D.), Kozielski, Stebel (65. Kuczera B.), Waś, Studniczek (90. Klimek)

Trener: Andrzej Wodecki
II Trener: Bernard Ochwat
Kierownik: Czesław Ochwat

Sędziowie: Wieczorek, Niedziela, Szymiczek (KS Racibórz)

W inauguracyjnym meczu sezonu 2020/21 Przyszłość po emocjonującej końcówce pokonała Odrę Nieboczowy 2:1. Przez większość spotkania Rogowianie posiadali przewagę. Już w początkowych minutach spotkania nasza drużyna mogła kilkukrotnie wyjść na prowadzenie. Do Nieboczowian należała końcówka pierwszej połowy. W pamięci zapadł strzał Ochojskiego z dystansu po którym piłka obiła spojenie słupka z porzeczką. Prawdziwe emocje rozpoczęły się w końcówce. Wpierw w polu karnym sfaulowany został Michna i sędzia wskazał bez wahania na 11. metr. Poszkodowany sam wymierzył sprawiedliwość i goście mogli cieszyć się z prowadzenia. Przyszłość ruszyła do odrabiania strat, co przyniosło z kolei rzut karny dla gospodarzy. W polu karnym bramkarz gości sfaulował Studniczka i arbiter spotkania po raz kolejny wskazał na jedenastkę. Pewnym egzekutorem okazał się Kozielski, który nie dał szans Janecie na dobrą interwencję. Rogowianie dopięli swego w doliczonym czasie gry. W zamieszaniu w polu karnym zimną głowę zachował Patryk Pietrasz i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Mecz zakończył się wygraną Przyszłości.