Derby dla Syryni

Sobotni derbowy pojedynek zakończył się wysokim zwycięstwem gości zza miedzy. Syrynianie od początku meczu prowadzili grę, wychodząc wysoko do przeciwnika. Rogowianie zepchnięci do defensywy nie byli w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Rafała Lupę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 5 minucie na prowadzenie przyjezdnych wyprowadził Mateusz Sowa. Kolejne trafienia w pierwszej połowie zaliczyli Artur Kuczera i Sebastian Duczek. W drugiej odsłonie obraz gry się nieco zmienił, jednak zawodnicy Syryni prowadząc trzema bramkami kontrolowali przebieg spotkania. Drugiego gola w tym meczu zdobył Duczek i po 60 min. gry było już 0:4. Honorową bramkę dla Przyszłości strzelił z rzutu karnego Bartosz Stebel. Zwycięstwo Naprzodu mogło być wyższe. Piłka po strzałach zawodników gości dwukrotnie obiła słupek rogowskiej bramki i raz poprzeczkę.

Przyszłość Rogów – Naprzód 32 Syrynia 1:4 (0:3)