Trampkarze wygrali ważny mecz z liderem!

Trampkarze Starsi ograli w bardzo ważnym meczu lidera z Rud Wielkich. Rogowianie urządzili sobie ostre strzelanie. Już od początku meczu nasi chłopcy ruszyli do ataku, co przyniosło dwie szybko zdobyte bramki w 4. minutach spotkania. Goście odpowiedzieli w 6. minucie, jednak chwilę później za sprawą Jakuba Sochackiego odskoczyliśmy od rywala znów na dwa gole. Zawodnicy Buka zdołali jeszcze trafić do naszej bramki dwukrotnie w pierwszej połowie. Natomiast Rogowianie dołożyli cztery gole. Po pierwszych 40. minutach Rogów prowadził 7:3. Druga odsłona to dominacja Przyszłości i przypieczętowanie zwycięstwa kolejnymi trzema ustrzelonymi bramkami. Wynik mógł być o wiele wyższy, niestety nasi zawodnicy nie zdołali wykończyć kilku świetnych okazji. Kolejnym rywalem Trampkarzy będzie LKS Cyprzanów, który po dzisiejszej porażce z Naprzodem 46 Zawada zrównał się punktami z Bukiem i Przyszłością w ligowej tabeli. Zatem w sobotę czeka podopiecznych trenera Poloczka następny ciężki bój o ligowe punkty.

Przyszłość Rogów – Buk Rudy Wielkie 10:3 (7:3)
1:0 – Jakub Rybarz 2′
2:0 – Wojtek Kuzubek 4′
2:1 – Oskar Gryczka 6′
3:1 – Jakub Sochacki 8′-k
4:1 – Mateusz Larysz 21′-sam.
4:2 – Radosław Raczyński 22′
5:2 – Kamil Poloczek 32′