Wczoraj rozpoczęły się kolejne weekendowe zmagania ligowe naszych drużyn. Podopieczni trenerki Darii Kasperskiej wygrali swój piątkowy mecz z Bukiem Rudy 2:1. Było to pierwsze spotkanie wyjazdowe Młodzików. Dzięki wygranej umocnili się na pozycji lidera Raciborskich Młodzików Młodszych i sprawili świetny prezent dla trenerki, która wczoraj obchodziła swoje urodziny. Dziś Juniorzy Młodsi prowadzeni przez trenera Marka Poloczka grają również na wyjeździe z Bukiem Rudy. Natomiast w sobotnie popołudnie pierwsza drużyna zmierzy się z Rafako Racibórz przed własną publicznością o godz. 16:00. Dzień później derbowy pojedynek stoczą rezerwy występujący w C Klasie. Czeka ich wyjazdowa potyczka z Olszynką Olza. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00 w Olzie. Ostatni mecz naszych drużyn to wyjazd do Raciborza, gdzie Orliki Starsze zagrają z miejscową Unią o 16:30 w poniedziałek.

Recommended Articles