Pewne zwycięstwo nad Rafako

Rogowianie zapisali na swoim koncie 3. punkty. Zwycięstwo okazałe, lecz nie ujmując niczego przeciwnikowi mecz wyglądał bardziej jak sparing niż ligowa potyczka. Rozpoczęło się już w pierwszych minutach meczu. Bramki zdobyli Kamil Rybarz i Tomasz Kozielski. W 22. minucie na 3:0 podwyższył Denis Waś. Następnie klasycznego hattricka uzbierał kapitan Przyszłości Bartek Stebel. Goście odpowiedzieli golem z rzutu karnego po zagraniu ręką w polu karnym naszego obrońcy. Przyszłość szybko strzeliła kolejną bramkę za sprawą Kacpra Gorausa. Kolejną bramkę na swoje konto zapisał Rybarz Kamil, a strzelanie zakończył Adrian Studniczek. Nasz zespół mógł wygrać wyżej, lecz goście mieli sporo szczęścia. Kolejnym przeciwnikiem o ligowe punkty będzie LKS Pawłów.

Przyszłość Rogów – Rafako Racibórz 9:1 (5:0)
1:0 – Rybarz K. 2′
2:0 – Kozielski 4′