Porażka z Chałupkami

Porażką Przyszłości zakończyła się sobotnie spotkanie o ligowe punkty z LKS-em Chałupki. Wydawało się, że to Rogowianie są murowanym kandydatem do zdobycia 3. punków w tym meczu. Pierwsze minuty to potwierdzały. Raz za razem świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz gości Kula. Rogów grał, Chałupki strzelały. Pierwsza bramka padła przed przerwą. Piłka odbiła się od arbitra głównego zawodów. W świetle nowych przepisów sędzia przerwał grę i wręczył piłkę gościom, którzy nabili sędziego, a ci dalekim wykopem uruchomili Buchcika, który zdobył bramkę dla przyjezdnych. Po zmianie stron Chałupki otrzymały już w pierwszych minutach rzut karny. W sytuacji sam na sam ratując nasz zespół przed utratą kolejnej bramki faulował golkeeper Rogowian, Zychma. Sędzia zinterpretował tę sytuację jako faul i wskazał na wapno. Do piłki podszedł Chalkidis i pewnym strzałem pokonał Rogowskiego bramkarza. Przyszłość dostosowała się do gry przeciwnika, która bazowała na wybijaniu piłki. Nie przynosiło to zamierzonych efektów tylko dla gospodarzy. Kontaktową bramkę zdobył Pietrasz, który głową pokonał bramkarza Chałupek. Bramkarza, który bez wątpienia był najjaśniejszą osobą w szeregach gości. Przyszłość po zdobyciu gola w swoim stylu zaledwie dwie minuty później straciła trzeciego. W polu karnym zwodami zmylił naszych obrońców Koczorowski i mocnym strzałem pokonał Zychmę. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla przyjezdnych.

Przyszłość Rogów – LKS Chałupki 1:3 (0:1)
0:1 – Buchcik 44′
0:2 – Chalkidis 48′-k
1:2 – Pietrasz P. 75′
1:3 – Koczorowski 77′