1 Kolejka
08.08.2020/17:00Przyszłość Rogów2:1Odra Nieboczowy
08.08.2020/17:00Start Pietrowice Wielkie2:6Stal Kuźnia Raciborska
08.08.2020/17:00LKS Raszczyce10:1Buk Rudy
08.08.2020/17:00LKS Chałupki0:10Naprzód Czyżowice
09.08.2020/16:00LKS Brzezie1:2LKS Studzienna
08.08.2020/17:00Naprzód 32 Syrynia3:3KS Kornowac
08.08.2020/13:00LKS Pawłów3:3Płomień Kobyla
09.08.2020/15:00Zgoda Zawada Książęca1:1Czarni Nowa Wieś
2 Kolejka
15.08.2020/17:00Przyszłość Rogów1:2Płomień Kobyla
15.08.2020/17:00KS Kornowac1:1LKS Pawłów
15.08.2020/17:00LKS Studzienna4:1Naprzód 32 Syrynia
16.08.2020/17:00Naprzód Czyżowice2:2LKS Brzezie
15.08.2020/17:00Stal Kuźnia Raciborska3:2LKS Raszczyce
15.08.2020/17:00Czarni Nowa Wieś4:1Start Pietrowice Wielkie
15.08.2020/17:00Odra Nieboczowy4:2 (WO 3:0)Zgoda Zawada Książęca
16.08.2020/14:00Buk Rudy3:2LKS Chałupki
3 Kolejka
23.08.2020/17:00Zgoda Zawada Książęca1:4Przyszłość Rogów
23.08.2020/17:00Start Pietrowice Wielkie0:1Odra Nieboczowy
22.08.2020/17:00LKS Raszczyce4:0Czarni Nowa Wieś
22.08.2020/17:00LKS Chałupki0:9Stal Kuźnia Raciborska
23.08.2020/16:00LKS Brzezie0:2Buk Rudy
22.08.2020/17:00Naprzód 32 Syrynia2:9Naprzód Czyżowice
22.08.2020/17:00LKS Pawłów1:1LKS Studzienna
23.08.2020/15:00Płomień Kobyla3:0KS Kornowac
4 Kolejka
29.08.2020/17:00Przyszłość Rogów1:1KS Kornowac
29.08.2020/17:00LKS Studzienna1:2Płomień Kobyla
29.08.2020/17:00Naprzód Czyżowice4:0LKS Pawłów
30.08.2020/14:00Buk Rudy3:1Naprzód 32 Syrynia
30.08.2020/15:00Stal Kuźnia Raciborska0:0LKS Brzezie
29.08.2020/17:00Czarni Nowa Wieś3:0 (WO, goście nie dojechali)LKS Chałupki
30.08.2020/17:00Odra Nieboczowy0:5LKS Raszczyce
30.08.2020/14:00Zgoda Zawada Książęca2:2Start Pietrowice Wielkie
5 Kolejka
05.09.2020/16:00Start Pietrowice Wielkie1:1Przyszłość Rogów
05.09.2020/16:00LKS Raszczyce6:1Zgoda Zawada Książęca
05.09.2020/16:00LKS Chałupki1:10Odra Nieboczowy
06.09.2020/16:00LKS Brzezie2:4Czarni Nowa Wieś
05.09.2020/16:00Naprzód 32 Syrynia5:2Stal Kuźnia Raciborska
05.09.2020/16:00LKS Pawłów0:1Buk Rudy
06.09.2020/15:00Płomień Kobyla1:2Naprzód Czyżowice
05.09.2020/16:00KS Kornowac2:2LKS Studzienna
6 Kolejka
12.09.2020/16:00Przyszłość Rogów0:1LKS Studzienna
13.09.2020/16:00Naprzód Czyżowice2:0KS Kornowac
13.09.2020/14:00Buk Rudy1:2Płomień Kobyla
12.09.2020/16:00Stal Kuźnia Raciborska4:1LKS Pawłów
12.09.2020/16:00Czarni Nowa Wieś7:1Naprzód 32 Syrynia
12.09.2020/16:00Odra Nieboczowy0:1LKS Brzezie
13.09.2020/16:00Zgoda Zawada Książęca4:1LKS Chałupki
12.09.2020/14:00Start Pietrowice Wielkie1:5LKS Raszczyce
7 Kolejka
19.09.2020/16:00LKS Raszczyce4:0Przyszłość Rogów
19.09.2020/16:00LKS Chałupki0:5Start Pietrowice Wielkie
20.09.2020/16:00LKS Brzezie1:2Zgoda Zawada Książęca
19.09.2020/16:00Naprzód 32 Syrynia2:1Odra Nieboczowy
19.09.2020/16:00LKS Pawłów2:6Czarni Nowa Wieś
20.09.2020/15:00Płomień Kobyla5:1Stal Kuźnia Raciborska
20.09.2020/16:00KS Kornowac1:2Buk Rudy
19.09.2020/16:00LKS Studzienna0:3Naprzód Czyżowice
8 Kolejka
26.09.2020/16:00Przyszłość Rogów2:2Naprzód Czyżowice
27.09.2020/12:30Buk Rudy2:2LKS Studzienna
26.09.2020/17:00Stal Kuźnia Raciborska2:2KS Kornowac
27.09.2020/17:00Czarni Nowa Wieś6:0Płomień Kobyla
26.09.2020/17:00Odra Nieboczowy5:1LKS Pawłów
27.09.2020/17:00Zgoda Zawada Książęca4:2Naprzód 32 Syrynia
26.09.2020/17:00Start Pietrowice Wielkie0:0LKS Brzezie
26.09.2020/17:00LKS Raszczyce9:1LKS Chałupki
9 Kolejka
03.10.2020/15:00LKS Chałupki1:10Przyszłość Rogów
04.10.2020/15:00LKS Brzezie-:- (przełożony)LKS Raszczyce
03.10.2020/15:00Naprzód 32 Syrynia1:2Start Pietrowice Wielkie
03.10.2020/15:00LKS Pawłów5:3Zgoda Zawada Książęca
04.10.2020/15:00Płomień Kobyla4:3Odra Nieboczowy
04.10.2020/15:00KS Kornowac2:1Czarni Nowa Wieś
03.10.2020/15:00LKS Studzienna2:2Stal Kuźnia Raciborska
03.10.2020/15:00Naprzód Czyżowice5:1Buk Rudy
10 Kolejka
10.10.2020/15:00Przyszłość Rogów4:1Buk Rudy
10.10.2020/15:00Stal Kuźnia Raciborska1:8Naprzód Czyżowice
10.10.2020/15:00Czarni Nowa Wieś2:2LKS Studzienna
10.10.2020/14:00Odra Nieboczowy2:1KS Kornowac
11.10.2020/15:00Zgoda Zawada Książęca2:0Płomień Kobyla
10.10.2020/15:00Start Pietrowice Wielkie2:1LKS Pawłów
10.10.2020/15:00LKS Raszczyce3:1Naprzód 32 Syrynia
10.10.2020/15:00LKS Chałupki2:2LKS Brzezie
11 Kolejka
11.11.2020/11:00LKS Brzezie1:3Przyszłość Rogów
11.11.2020/11:00Naprzód 32 Syrynia4:0LKS Chałupki
11.11.2020/11:00LKS Pawłów0:4LKS Raszczyce
18.10.2020/15:00Płomień Kobyla4:1Start Pietrowice Wielkie
18.10.2020/15:00KS Kornowac1:1Zgoda Zawada Książęca
18.10.2020/15:00LKS Studzienna2:6Odra Nieboczowy
11.11.2020/11:00Naprzód Czyżowice2:2Czarni Nowa Wieś
18.10.2020/14:00Buk Rudy7:0Stal Kuźnia Raciborska
12 Kolejka
25.10.2020/14:00Przyszłość Rogów7:0Stal Kuźnia Raciborska
24.10.2020/15:00Czarni Nowa Wieś2:1Buk Rudy
24.10.2020/15:00Odra Nieboczowy1:5Naprzód Czyżowice
25.10.2020/14:00Zgoda Zawada Książęca2:1LKS Studzienna
24.10.2020/15:00Start Pietrowice Wielkie4:2KS Kornowac
24.10.2020/15:00LKS Raszczyce4:1Płomień Kobyla
24.10.2020/15:00LKS Chałupki0:7LKS Pawłów
25.10.2020/14:00LKS Brzezie0:3Naprzód 32 Syrynia
13 Kolejka
31.10.2020/14:00Naprzód 32 Syrynia0:2Przyszłość Rogów
31.10.2020/14:00LKS Pawłów4:6LKS Brzezie
31.10.2020/14:00Płomień Kobyla4:0LKS Chałupki
31.10.2020/14:00KS Kornowac-:- (odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego)LKS Raszczyce
31.10.2020/14:00LKS Studzienna0:2Start Pietrowice Wielkie
31.10.2020/14:00Naprzód Czyżowice5:1Zgoda Zawada Książęca
31.10.2020/14:00Buk Rudy1:3Odra Nieboczowy
31.10.2020/14:00Stal Kuźnia Raciborska3:4Czarni Nowa Wieś
14 Kolejka
07.11.2020/14:00Przyszłość Rogów2:5Czarni Nowa Wieś
07.11.2020/14:00Odra Nieboczowy3:3Stal Kuźnia Raciborska
08.11.2020/14:00Zgoda Zawada Książęca2:2Buk Rudy
07.11.2020/14:00Start Pietrowice Wielkie3:2Naprzód Czyżowice
07.11.2020/14:00LKS Raszczyce4:1LKS Studzienna
07.11.2020/14:00LKS Chałupki1:5KS Kornowac
08.11.2020/14:00LKS Brzezie3:0 (w Kobyli, Brzezie gospodarzem)Płomień Kobyla
07.11.2020/14:00Naprzód 32 Syrynia3:2LKS Pawłów
15 Kolejka
14.11.2020/13:30LKS Pawłów-:-Przyszłość Rogów
14.11.2020/13:30Płomień Kobyla-:-Naprzód 32 Syrynia
15.11.2020/13:30KS Kornowac-:-LKS Brzezie
14.11.2020/13:30LKS Studzienna-:-LKS Chałupki
14.11.2020/13:30Naprzód Czyżowice-:-LKS Raszczyce
15.11.2020/13:30Buk Rudy-:-Start Pietrowice Wielkie
14.11.2020/13:30Stal Kuźnia Raciborska-:-Zgoda Zawada Książęca
14.11.2020/13:30Czarni Nowa Wieś-:-Odra Nieboczowy