1 Kolejka
11.08.2019/17:00Przyszłość Rogów2:2Odra Nieboczowy
10.08.2019/16:00Czarni Nowa Wieś5:2LKS Chałupki
11.08.2019/14:00Buk Rudy0:3Start Pietrowice Wielkie
11.08.2019/17:00KS Kornowac0:8Płomień Kobyla
10.08.2019/17:00LKS Pawłów7:0Rafako Racibórz
11.08.2019/17:00Naprzód Czyżowice5:1Stal Kuźnia Raciborska
10.08.2019/17:00KS 1905 Krzanowice2:1Zameczek Czernica
11.08.2019/17:00LKS Studzienna1:1Naprzód 32 Syrynia
2 Kolejka
18.08.2019/17:00Przyszłość Rogów2:3Naprzód 32 Syrynia
17.08.2019/17:00Zameczek Czernica1:0LKS Studzienna
17.08.2019/17:00Stal Kuźnia Raciborska5:3KS 1905 Krzanowice
17.08.2019/17:00Rafako Racibórz1:6Naprzód Czyżowice
18.08.2019/16:00Płomień Kobyla3:0LKS Pawłów
17.08.2019/17:00Start Pietrowice Wielkie1:0 (WO 3:0)KS Kornowac
17.08.2019/17:00LKS Chałupki2:1Buk Rudy
17.08.2019/17:00Odra Nieboczowy3:2Czarni Nowa Wieś
3 Kolejka
24.08.2019/16:00Czarni Nowa Wieś6:1Przyszłość Rogów
24.08.2019/14:00Buk Rudy3:1Odra Nieboczowy
25.08.2019/17:00KS Kornowac1:2LKS Chałupki
24.08.2019/17:00LKS Pawłów1:0Start Pietrowice Wielkie
25.08.2019/17:00Naprzód Czyżowice3:1Płomień Kobyla
24.08.2019/17:00KS 1905 Krzanowice9:1Rafako Racibórz
25.08.2019/17:00LKS Studzienna1:0Stal Kuźnia Raciborska
24.08.2019/17:00Naprzód 32 Syrynia1:3Zameczek Czernica
4 Kolejka
31.08.2019/17:00Przyszłość Rogów2:2Zameczek Czernica
31.08.2019/17:00Stal Kuźnia Raciborska2:4Naprzód 32 Syrynia
31.08.2019/17:00Rafako Racibórz1:5LKS Studzienna
01.09.2019/16:00Płomień Kobyla2:3KS 1905 Krzanowice
31.08.2019/17:00Start Pietrowice Wielkie1:1Naprzód Czyżowice
31.08.2019/17:00LKS Chałupki3:0LKS Pawłów
31.08.2019/17:00Odra Nieboczowy0:2KS Kornowac
31.08.2019/16:00Czarni Nowa Wieś2:2Buk Rudy
5 Kolejka
08.09.2019/14:00Buk Rudy2:0Przyszłość Rogów
07.09.2019/16:00KS Kornowac6:4Czarni Nowa Wieś
07.09.2019/16:00LKS Pawłów2:2Odra Nieboczowy
07.09.2019/16:00Naprzód Czyżowice4:4LKS Chałupki
07.09.2019/16:00KS 1905 Krzanowice2:1Start Pietrowice Wielkie
07.09.2019/16:00LKS Studzienna1:2Płomień Kobyla
07.09.2019/16:00Naprzód 32 Syrynia6:1Rafako Racibórz
07.09.2019/16:00Zameczek Czernica6:2Stal Kuźnia Raciborska
6 Kolejka
15.09.2019/16:00Przyszłość Rogów5:4Stal Kuźnia Raciborska
14.09.2019/16:00Rafako Racibórz0:8Zameczek Czernica
15.09.2019/15:00Płomień Kobyla1:1Naprzód 32 Syrynia
14.09.2019/16:00Start Pietrowice Wielkie0:3LKS Studzienna
14.09.2019/16:00LKS Chałupki0:7KS 1905 Krzanowice
14.09.2019/16:00Odra Nieboczowy0:2Naprzód Czyżowice
14.09.2019/16:00Czarni Nowa Wieś3:1LKS Pawłów
15.09.2019/14:00Buk Rudy2:2KS Kornowac
7 Kolejka
22.09.2019/16:00KS Kornowac-:-Przyszłość Rogów
21.09.2019/16:00LKS Pawłów-:-Buk Rudy
22.09.2019/16:00Naprzód Czyżowice-:-Czarni Nowa Wieś
21.09.2019/16:00KS 1905 Krzanowice-:-Odra Nieboczowy
21.09.2019/16:00LKS Studzienna-:-LKS Chałupki
21.09.2019/16:00Naprzód 32 Syrynia-:-Start Pietrowice Wielkie
21.09.2019/16:00Zameczek Czernica-:-Płomień Kobyla
21.09.2019/16:00Stal Kuźnia Raciborska-:-Rafako Racibórz
8 Kolejka
28.09.2019/16:00Przyszłość Rogów-:-Rafako Racibórz
29.09.2019/16:00Płomień Kobyla-:-Stal Kuźnia Raciborska
28.09.2019/16:00Start Pietrowice Wielkie-:-Zameczek Czernica
28.09.2019/16:00LKS Chałupki-:-Naprzód 32 Syrynia
28.09.2019/16:00Odra Nieboczowy-:-LKS Studzienna
28.09.2019/16:00Czarni Nowa Wieś-:-KS 1905 Krzanowice
29.09.2019/14:00Buk Rudy-:-Naprzód Czyżowice
29.09.2019/16:00KS Kornowac-:-LKS Pawłów
9 Kolejka
05.10.2019/15:00LKS Pawłów-:-Przyszłość Rogów
05.10.2019/15:00Naprzód Czyżowice-:-KS Kornowac
05.10.2019/15:00KS 1905 Krzanowice-:-Buk Rudy
05.10.2019/15:00LKS Studzienna-:-Czarni Nowa Wieś
05.10.2019/15:00Naprzód 32 Syrynia-:-Odra Nieboczowy
05.10.2019/15:00Zameczek Czernica-:-LKS Chałupki
05.10.2019/15:00Stal Kuźnia Raciborska-:-Start Pietrowice Wielkie
05.10.2019/15:00Rafako Racibórz-:-Płomień Kobyla
10 Kolejka
12.10.2019/15:00Przyszłość Rogów-:-Płomień Kobyla
12.10.2019/15:00Start Pietrowice Wielkie-:-Rafako Racibórz
12.10.2019/15:00LKS Chałupki-:-Stal Kuźnia Raciborska
12.10.2019/15:00Odra Nieboczowy-:-Zameczek Czernica
12.10.2019/15:00Czarni Nowa Wieś-:-Naprzód 32 Syrynia
12.10.2019/15:00Buk Rudy-:-LKS Studzienna
12.10.2019/15:00KS Kornowac-:-KS 1905 Krzanowice
12.10.2019/15:00LKS Pawłów-:-Naprzód Czyżowice
11 Kolejka
19.10.2019/15:00Naprzód Czyżowice-:-Przyszłość Rogów
19.10.2019/15:00KS 1905 Krzanowice-:-LKS Pawłów
19.10.2019/15:00LKS Studzienna-:-KS Kornowac
19.10.2019/15:00Naprzód 32 Syrynia-:-Buk Rudy
19.10.2019/15:00Zameczek Czernica-:-Czarni Nowa Wieś
19.10.2019/15:00Stal Kuźnia Raciborska-:-Odra Nieboczowy
19.10.2019/15:00Rafako Racibórz-:-LKS Chałupki
19.10.2019/15:00Płomień Kobyla-:-Start Pietrowice Wielkie
12 Kolejka
26.10.2019/16:00Przyszłość Rogów-:-Start Pietrowice Wielkie
26.10.2019/16:00LKS Chałupki-:-Płomień Kobyla
26.10.2019/16:00Odra Nieboczowy-:-Rafako Racibórz
26.10.2019/16:00Czarni Nowa Wieś-:-Stal Kuźnia Raciborska
26.10.2019/16:00Buk Rudy-:-Zameczek Czernica
26.10.2019/16:00KS Kornowac-:-Naprzód 32 Syrynia
26.10.2019/16:00LKS Pawłów-:-LKS Studzienna
26.10.2019/16:00Naprzód Czyżowice-:-KS 1905 Krzanowice
13 Kolejka
02.11.2019/14:00KS 1905 Krzanowice-:-Przyszłość Rogów
02.11.2019/14:00LKS Studzienna-:-Naprzód Czyżowice
02.11.2019/14:00Naprzód 32 Syrynia-:-LKS Pawłów
02.11.2019/14:00Zameczek Czernica-:-KS Kornowac
02.11.2019/14:00Stal Kuźnia Raciborska-:-Buk Rudy
02.11.2019/14:00Rafako Racibórz-:-Czarni Nowa Wieś
02.11.2019/14:00Płomień Kobyla-:-Odra Nieboczowy
02.11.2019/14:00Start Pietrowice Wielkie-:-LKS Chałupki
14 Kolejka
09.11.2019/14:00Przyszłość Rogów-:-LKS Chałupki
09.11.2019/14:00Odra Nieboczowy-:-Start Pietrowice Wielkie
09.11.2019/14:00Czarni Nowa Wieś-:-Płomień Kobyla
09.11.2019/14:00Buk Rudy-:-Rafako Racibórz
09.11.2019/14:00KS Kornowac-:-Stal Kuźnia Raciborska
09.11.2019/14:00LKS Pawłów-:-Zameczek Czernica
09.11.2019/14:00Naprzód Czyżowice-:-Naprzód 32 Syrynia
09.11.2019/14:00KS 1905 Krzanowice-:-LKS Studzienna
15 Kolejka
16.11.2019/13:30LKS Studzienna-:-Przyszłość Rogów
16.11.2019/13:30Naprzód 32 Syrynia-:-KS 1905 Krzanowice
16.11.2019/13:30Zameczek Czernica-:-Naprzód Czyżowice
16.11.2019/13:30Stal Kuźnia Raciborska-:-LKS Pawłów
16.11.2019/13:30Rafako Racibórz-:-KS Kornowac
16.11.2019/13:30Płomień Kobyla-:-Buk Rudy
16.11.2019/13:30Start Pietrowice Wielkie-:-Czarni Nowa Wieś
16.11.2019/13:30LKS Chałupki-:-Odra Nieboczowy