Kadra

Bramkarze:

Kamil Zychma
Okręgówka: 13-0 (1160 min.)
B Klasa: 1-0 (90 min.)
PP: 0-0

Artur Glenc
Okręgówka: 4-0 (360 min.)
B Klasa: 13-0 (1170 min.)
PP Polski: 1-0 (90 min.)
Obrońcy:

Wojciech Pucka
Okręgówka: 13-1 (1160 min.)
B Klasa: 3-0 (180 min.)
PP: 1-0 (90 min.)

Dawid Juzek
Okręgówka: 3-0 (250 min.)
B Klasa: 0-0
PP: 0-0

Od 01.03.2019 - Rozwój Bełsznica

Krystian Prusowski
Okręgówka: 5-0 (400 min.)
B Klasa: 1-0 (90 min.)
PP: 1-0 (45 min.)

Karol Winkler
Okręgówka: 11-0 (512 min.)
B Klasa: 4-0 (270 min.)
PP: 1-0 (60 min.)

Patryk Pietrasz
Okręgówka: 2-0 (40 min.)
B Klasa: 5-0 260 min.)
PP: 0-0

Dawid Loga
Okręgówka: 1-0 (28 min.)
B Klasa: 13-0 (1125 min.)
PP: 1-0 (30 min.)

Adam Polak
Okręgówka: 1-0 (8 min.)
B Klasa: 12-0 (967 min.)
PP: 0-0

Marcin Boczula
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 10-0 (775 min.)
PP: 0-0

Tobiasz Stwiertnia
Okręgówka: 5-0 (174 min.)
B Klasa: 12-3 (1035)
PP: 1-0 (45 min.)

Bartosz Bugla:
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 14-0 (907 min.)
PP: 0-0

Mateusz Pietrasz
Okręgówka: 2-0 (26 min.)
B Klasa: 13-0 (965 min.)
PP: 0-0
Pomocnicy:

Tobiasz Glenc
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 7-1 (454 min.)
PP: 0-0

wypożyczenie: Rozwój Bełsznica

Tomasz Kozielski
Okręgówka: 17-3 (1512 min.)
B Klasa: 1-0 (30 min.)
PP: 1-0 (90 min.)

Dawid Kuczera
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 12-0 (955 min.)
PP: 0-0

Mateusz Maciejczyk
Okręgówka: 1-0 (22 min.)
B Klasa: 15-1 (1149 min.)
PP: 0-0

Mateusz Rajman
Okręgówka: 13-0 (946 min.)
B Klasa: 6-1 (421 min.)
PP: 1-0 (45 min.)

Kamil Rybarz
Okręgówka: 17-2 (1375 min.)
B Klasa: 3-1 (180 min.)
PP: 1-0 (90 min.)

Bartosz Stebel
Okręgówka: 17-6 (1530 min.)
B Klasa: 0-0
PP: 1-0 (90 min.)

Tomasz Kampka
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 5-0 (138 min.)
PP: 0-0

Szymon Kędzia
Okręgówka: 12-1 (808 min.)
B Klasa: 0-0
PP: 0-0

Wojciech Konopek
Okręgówka: 4-0 (208 min.)
B Klasa: 11-5 (899 min.)
PP: 0-0

Denis Waś
Okręgówka: 17-1 (1267 min.)
B Klasa: 3-0 (144 min.)
PP: 1-0 (45 min.)

Dorian Leśniewski
Okręgówka: 9-0 (710 min.)
B Klasa: 1-0 (45 min.)
PP: 1-0 (90 min.)

Paweł Mrozek
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 4-0 (182 min.)
PP: 0-0

Piotr Sitek
Okręgówka: 16-3 (1281 min.)
B Klasa: 5-0 (405 min.)
PP: 1-1 (45 min.)

Grzegorz Polak
Okręgówka: 6-0 (98 min.)
B Klasa: 12-1 (1066 min.)
PP: 0-0

Mateusz Bugla
Okręgówka: 8-0 (613 min.)
B Klasa: 0-0
PP: 0-0

Radosław Ciuberek
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 1-0 (21 min.)
PP: 0-0

Piotr Kozielski
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 2-0 (2 min.)
PP: 0-0

Jakub Białas
Okręgówka: 2-0 (180 min.)
B Klasa: 0-0
PP: 0-0
Napastnicy:

Rafał Glenc
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 2-0 (65 min.)
PP: 0-0

Sławomir Glenc
Okręgówka: 1-0 (45 min.)
B Klasa: 0-0
PP: 0-0

Jarosław Kołek
Okręgówka: 4-0 (296 min.)
B Klasa: 1-0 (60 min.)
PP: 1-1 (45 min.)

Łukasz Kubica
Okręgówka: 16-0 (1140 min.)
B Klasa: 2-0 (160 min.)
PP: 1-0 (90 min.)

Przemysław Rymer
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 10-1 (448 min.)
PP: 0-0

Michał Wala
Okręgówka: 7-0 (353 min.)
B Klasa: 7-1 (559)
PP: 0-0

Kamil Mucha
Okręgówka: 3-0 (105 min.)
B Klasa: 12-2 (858 min.)
PP: 0-0

Joachim Waszek
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 12-0 (535 min.)
PP: 0-0

MIchał Zganiacz
Okręgówka: 0-0
B Klasa: 2-1 (74 min.)
PP: 0-0

Adrian Studniczek
Okręgówka: 2-1 (130 min.)
B Klasa: 0-0
PP: 0-0
Trener:II Trener:Kierownik Drużyny:

Radosław Ciuberek

Wojciech Pucka

Joachim Waszek