Wiosenne pojedynki rezerw w B Klasie

16 Kolejka
17.03.2019/15:00LKS Ruda Kozielska-LKS Ocice3:3
16.03.2019/15:00LKS Górki Śląskie-Rozwój Bełsznica7:2
17.03.2019/15:00LKS 07 Markowice-LKS Grzegorzowice3:3
17.03.2019/15:00Czarni II Gorzyce-Przyszłość II Rogów2:1
17.03.2019/15:00LKS Adamowice-Naprzód 37 Krzyżkowice2:0
16.03.2019/15:00LKS Zabełków-LKS Gamów1:0
17.03.2019/15:00Dąb II Gaszowice-Wypoczynek Buków1:1
16.03.2019/15:00Odra Nieboczowy-LKS Owsiszcze3:0
17 Kolejka
23.03.2019/15:00Odra Nieboczowy-LKS Ruda Kozielska7:0
23.03.2019/15:00LKS Owsiszcze-Dąb II Gaszowice3:1
23.03.2019/15:00Wypoczynek Buków-LKS Zabełków3:2
24.03.2019/15:00LKS Gamów-LKS Adamowice1:3
23.03.2019/15:00Naprzód 37 Krzyżkowice-Czarni II Gorzyce1:3
24.03.2019/15:00Przyszłość II Rogów-LKS 07 Markowice0:7
23.03.2019/15:00LKS Grzegorzowice-LKS Górki Śląskie3:0
23.03.2019/15:00Rozwój Bełsznica-LKS Ocice2:1
18 Kolejka
31.03.2019/16:00LKS Ruda Kozielska-Rozwój Bełsznica1:1
30.03.2019/16:00LKS Ocice-LKS Grzegorzowice2:5
30.03.2019/16:00LKS Górki Śląskie-Przyszłość II Rogów1:1
31.03.2019/16:00LKS 07 Markowice-Naprzód 37 Krzyżkowice3:0
31.03.2019/16:00Czarni II Gorzyce-LKS Gamów2:5
31.03.2019/16:00LKS Adamowice-Wypoczynek Buków3:3
30.03.2019/16:00LKS Zabełków-LKS Owsiszcze0:3
31.03.2019/16:00Dąb II Gaszowice-Odra Nieboczowy2:0
19 Kolejka
07.04.2019/17:00LKS Ruda Kozielska-Dąb II Gaszowice0:4
06.04.2019/17:00Odra Nieboczowy-LKS Zabełków2:0
06.04.2019/17:00LKS Owsiszcze-LKS Adamowice4:1
06.04.2019/17:00Wypoczynek Buków-Czarni II Gorzyce2:3
07.04.2019/17:00LKS Gamów-LKS 07 Markowice2:7
06.04.2019/17:00Naprzód 37 Krzyżkowice-LKS Górki Śląskie0:1
07.04.2019/17:00Przyszłość II Rogów-LKS Ocice0:3
06.04.2019/17:00LKS Grzegorzowice-Rozwój Bełsznica4:0
20 Kolejka
14.04.2019/17:00LKS Ruda Kozielska-LKS Grzegorzowice3:4
13.04.2019/17:00Rozwój Bełsznica-Przyszłość II Rogów3:3
13.04.2019/17:00LKS Ocice-Naprzód 37 Krzyżkowice3:2
13.04.2019/17:00LKS Górki Śląskie-LKS Gamów6:1
14.04.2019/17:00LKS 07 Markowice-Wypoczynek Buków5:0
13.04.2019/17:00Czarni II Gorzyce-LKS Owsiszcze2:0
14.04.2019/17:00LKS Adamowice-Odra Nieboczowy1:4
13.04.2019/17:00LKS Zabełków-Dąb II Gaszowice2:1
21 Kolejka
20.04.2019/14:00LKS Zabełków-LKS Ruda Kozielska2:3 (WO 3:0)
20.04.2019/14:00Dąb II Gaszowice-LKS Adamowice0:2
20.04.2019/14:00Odra Nieboczowy-Czarni II Gorzyce10:1
20.04.2019/14:00LKS Owsiszcze-LKS 07 Markowice1:2
20.04.2019/14:00Wypoczynek Buków-LKS Górki Śląskie2:0
20.04.2019/14:00LKS Gamów-LKS Ocice6:3
20.04.2019/14:00Naprzód 37 Krzyżkowice-Rozwój Bełsznica0:4
20.04.2019/14:00Przyszłość II Rogów-LKS Grzegorzowice2:5
22 Kolejka
28.04.2019/15:00LKS Ruda Kozielska-Przyszłość II Rogów2:1
27.04.2019/15:30LKS Grzegorzowice-Naprzód 37 Krzyżkowice5:0
27.04.2019/17:00Rozwój Bełsznica-LKS Gamów5:2
27.04.2019/17:00LKS Ocice-Wypoczynek Buków1:1
27.04.2019/17:00LKS Owsiszcze-LKS Górki Śląskie1:0
27.04.2019/17:00Odra Nieboczowy-LKS 07 Markowice2:0
28.04.2019/17:00Czarni II Gorzyce-Dąb II Gaszowice9:3 (WO 0:3)
28.04.2019/15:00LKS Adamowice-LKS Zabełków1:1
23 Kolejka
01.05.2019/14:00LKS Adamowice-LKS Ruda Kozielska4:0
01.05.2019/14:00LKS Zabełków-Czarni II Gorzyce3:2
01.05.2019/14:00Dąb II Gaszowice-LKS 07 Markowice0:8
01.05.2019/14:00Odra Nieboczowy-LKS Górki Śląskie3:1
01.05.2019/14:00LKS Owsiszcze-LKS Ocice0:1
01.05.2019/14:00Wypoczynek Buków-Rozwój Bełsznica1:4
01.05.2019/14:00LKS Gamów-LKS Grzegorzowice3:3
01.05.2019/14:00Naprzód 37 Krzyżkowice-Przyszłość II Rogów4:0
24 Kolejka
05.05.2019/15:00LKS Ruda Kozielska-Naprzód 37 Krzyżkowice1:6
05.05.2019/17:00Przyszłość II Rogów-LKS Gamów1:1
04.05.2019/15:30LKS Grzegorzowice-Wypoczynek Buków1:1
04.05.2019/17:00Rozwój Bełsznica-LKS Owsiszcze3:2
04.05.2019/17:00Odra Nieboczowy-LKS Ocice3:0
04.05.2019/17:00LKS Górki Śląskie-Dąb II Gaszowice5:0
05.05.2019/15:00LKS 07 Markowice-LKS Zabełków3:2
05.05.2019/17:00Czarni II Gorzyce-LKS Adamowice2:2
25 Kolejka
12.05.2019/17:00Czarni II Gorzyce-LKS Ruda Kozielska5:5
12.05.2019/15:00LKS Adamowice-LKS 07 Markowice2:6
11.05.2019/16:00LKS Zabełków-LKS Górki Śląskie1:1
12.05.2019/17:00Dąb II Gaszowice-LKS Ocice3:0
11.05.2019/17:00Odra Nieboczowy-Rozwój Bełsznica2:1
11.05.2019/17:00LKS Owsiszcze-LKS Grzegorzowice2:2
12.05.2019/16:00Wypoczynek Buków-Przyszłość II Rogów3:6
12.05.2019/15:30LKS Gamów-Naprzód 37 Krzyżkowice5:1
26 Kolejka
19.05.2019/15:00LKS Ruda Kozielska-LKS Gamów0:2
18.05.2019/17:00Naprzód 37 Krzyżkowice-Wypoczynek Buków1:2
19.05.2019/17:00Przyszłość II Rogów-LKS Owsiszcze2:5
18.05.2019/17:00Odra Nieboczowy-LKS Grzegorzowice3:2
18.05.2019/17:00Rozwój Bełsznica-Dąb II Gaszowice7:2
18.05.2019/17:00LKS Ocice-LKS Zabełków2:3
18.05.2019/17:00LKS Górki Śląskie-LKS Adamowice5:3
19.05.2019/17:00LKS 07 Markowice-Czarni II Gorzyce7:0
27 Kolejka
26.05.2019/15:00LKS 07 Markowice-LKS Ruda Kozielska-:-
25.05.2019/17:00Czarni II Gorzyce-LKS Górki Śląskie-:-
26.05.2019/15:00LKS Adamowice-LKS Ocice-:-
25.05.2019/16:00LKS Zabełków-Rozwój Bełsznica-:-
26.05.2019/17:00Dąb II Gaszowice-LKS Grzegorzowice-:-
25.05.2019/17:00Odra Nieboczowy-Przyszłość II Rogów-:-
25.05.2019/17:00LKS Owsiszcze-Naprzód 37 Krzyżkowice-:-
25.05.2019/17:00Wypoczynek Buków-LKS Gamów-:-
28 Kolejka
01/02.06.2019/17:00LKS Ruda Kozielska-Wypoczynek Buków-:-
01/02.06.2019/17:00LKS Gamów-LKS Owsiszcze-:-
01/02.06.2019/17:00Naprzód 37 Krzyżkowice-Odra Nieboczowy-:-
01/02.06.2019/17:00Przyszłość II Rogów-Dąb II Gaszowice-:-
01/02.06.2019/17:00LKS Grzegorzowice-LKS Zabełków-:-
01/02.06.2019/17:00Rozwój Bełsznica-LKS Adamowice-:-
01/02.06.2019/17:00LKS Ocice-Czarni II Gorzyce-:-
01/02.06.2019/17:00LKS Górki Śląskie-LKS 07 Markowice-:-
29 Kolejka
08/09.06.2019/17:00LKS Górki Śląskie-LKS Ruda Kozielska-:-
08/09.06.2019/17:00LKS 07 Markowice-LKS Ocice-:-
08/09.06.2019/17:00Czarni II Gorzyce-Rozwój Bełsznica-:-
08/09.06.2019/17:00LKS Adamowice-LKS Grzegorzowice-:-
08/09.06.2019/17:00LKS Zabełków-Przyszłość II Rogów-:-
08/09.06.2019/17:00Dąb II Gaszowice-Naprzód 37 Krzyżkowice-:-
08/09.06.2019/17:00Odra Nieboczowy-LKS Gamów-:-
08/09.06.2019/17:00LKS Owsiszcze-Wypoczynek Buków-:-
30 Kolejka
15/16.06.2019/17:00LKS Ruda Kozielska-LKS Owsiszcze-:-
15/16.06.2019/17:00Wypoczynek Buków-Odra Nieboczowy-:-
15/16.06.2019/17:00LKS Gamów-Dąb II Gaszowice-:-
15/16.06.2019/17:00Naprzód 37 Krzyżkowice-LKS Zabełków-:-
15/16.06.2019/17:00Przyszłość II Rogów-LKS Adamowice-:-
15/16.06.2019/17:00LKS Grzegorzowice-Czarni II Gorzyce-:-
15/16.06.2019/17:00Rozwój Bełsznica-LKS 07 Markowice-:-
15/16.06.2019/17:00LKS Ocice-LKS Górki Śląskie-:-