1% na rzecz Przyszłości

Minął kolejny rok, a wraz z jego końcem nadszedł nowy okres rozliczeniowy. Zachęcamy kibiców Przyszłości do wsparcia działania naszego Klubu  poprzez przekazanie 1% podatku. Nasz Klub zrzesza ponad 120 zawodników. Szczególną uwagę poświęcamy szkoleniu młodzieży, która to na chwilę obecną stanowi większość zawodników.  Drużyna juniorów prowadzona najpierw przez Radosława Ciuberka, a w późniejszym czasie przez Marka Poloczka zdobyła mistrzostwo trampkarzy starszych, następnie juniorów młodszych. Drużyny Orlików pod wodzą Darii Kasperskiej zdobyły w sumie trzy mistrzostwa okręgowe. Obecnie drużyna młodzików młodszych będzie mierzyć się w III Lidze Raciborsko-Rybnickiej. Najmłodsza grupa rozgrywa cykliczne turnieje, co pozwala się im ogrywać i cieszyć piłką. Dzięki zakupionemu sprzętowi z Programu Klub 2019 możemy wspominanie turnieje rozgrywać na naszym obiekcie.

Niezwykle ważne jest każde wsparcie finansowe, by móc dalej rozwijać nasz Klub. Dzięki przekazaniu 1% podatku każdy sympatyk „Przyszłości” może wziąć czynny udział w rozwoju lokalnego sportu. Od lat współpracujemy z Fundacją Radan, która aktywnie wspiera lokalne inicjatywy społeczno-sportowe. Z czego serdecznie im dziękujemy!

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.