Zapowiedź meczu z Gwiazdą

15 sierpnia w Rogowie spotkają się pierwsze drużyny Przyszłości i Gwiazdy Skrzyszów. Bilans bezpośrednich spotkań ligowych w ostatnich czterech sezonach na stadionie Przyszłości pomiędzy tymi drużynami wynosi: dwa zwycięstwa rogowian i dwie wygrane Skrzyszowa. Bilans bramkowy 4-4. Skrzyszowianie w pierwszej kolejce zremisowali u siebie bezbramkowo z Naprzodem 32 Syrynia, co plasuje ich na 9-ej pozycji w tabeli. Rogów natomiast po porażce w Gorzycach zajmuje ostatnie miejsce. Liczmy, że nasza drużyna pokaże się z jak najlepszej strony tego dnia. Prosimy również kibiców o liczne przybycie i dopingowanie naszych zawodników. Rogowski zespół został całkowicie przebudowany i należy dać chwilę czasu chłopakom na zgranie, a Wasze wsparcie w tej chwili jest niezwykle istotne dla nich i dla całego Klubu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.