Zapowiedź meczu z Ruptawą

Dzisiaj o 17.00 w Ruptawie zmierzymy się z tamtejszą Granicą. Gospodarze w pierwszym meczu przegrali u siebie z Silesią Lubomia 1-2, by cztery dni później wywieźć trzy punkty z Syryni, po zwycięstwie z tamtejszym Naprzodem 2-0. Po dwóch kolejkach Granica zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów. W poprzednim sezonie jako spadkowicz z IV ligi zajęła na koniec rozgrywek bezpieczne 12. miejsce, co gwarantowało utrzymanie, mimo iż po rundzie jesiennej była to 2. najgorsza drużyna rozgrywek, z 12. pkt. na swoim koncie. Wiosną zdobyli 25 oczek, plasując się na 6. pozycji licząc mecze wiosenne. Rogowianie zagrali z Ruptawą 26.08.2017 r. na stadionie Libowiec w ramach 3 kolejki poprzedniego sezonu i zdołali zwyciężyć 2-1. Do końca nie było jednak wiadomo, czy zdołamy wyszarpać wygraną. W rewanżowym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Zważywszy na obecną sytuację naszej drużyny, będzie to ciężkie spotkanie, w którym każdy punkt będzie niezwykle cenny. Kibiców Przyszłości zapraszamy serdecznie na mecz do Ruptawy by wesprzeć naszą drużynę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.