W najbliższy weekend nasze drużyny rozegrają kolejne mecze o punkty. Drużyna seniorów występująca w Klasie Okręgowej w niedzielę przed własną publicznością zmierzy się z Granicą Ruptawa. Goście spod Jastrzębia-Zdroju zajmują obecnie 5. lokatę w tabeli. W pierwszych dwóch meczach tej wiosny uzbierali 4. punkty. Zwyciężyli w Lubomi z Silesią 3-0 i zremisowali u siebie 2-2 z Naprzodem 32 Syrynia. Jesienią lepsi okazali się Ruptawianie zwyciężając z Przyszłością aż 6-1. Oba zespoły w rundzie rewanżowej nie zaznały jeszcze porażki. Faworytem spotkania bez wątpienia są zawodnicy z Ruptawy. Jednak mamy nadzieję, że w nadchodzącą sobotę to Rogowianie zejdą po 90. minutach z boiska zwycięsko.

Drużyna rezerw po dwóch porażkach w pierwszych wiosennych meczach zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli raciborskiej B Klasy. W nadchodzącą sobotę przyjdzie się nam zmierzyć z LKS-em Górki Śląskie. Zespół ten zajmuje po 17. kolejkach 3. pozycję w tabeli. Do tej pory w rundzie rewanżowej uzbierali 3. punty. Wygrali z Rozwojem Bełsznica 7-2 i ponieśli porażkę z LKS-em Grzegorzowice 0-3. Jesienią zwyciężyli Górczanie 3-0.

Pierwszy mecz ligowy czeka również naszych trampkarzy starszych. Pod wodzą nowego trenera Marka Poloczka zmierzą się w poniedziałek 01.04.2019 w Rudach Wielkich z miejscowym Bukiem.

Klasa Okręgowa:
Przyszłość Rogów – Granica Ruptawa
31.03.2019, godz. 16:00, stadion w Rogowie

Klasa B:
LKS Górki Śląskie – Przyszłość II Rogów
30.03.2019, godz. 16:00, stadion w Górkach Śląskich

Trampkarze Starsi:
Buk Rudy Wielkie – Przyszłość Rogów
01.04.2019, godz. 17:00, stadion w Rudach Wielkich

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.