Pojedynek z Kornowacem

W 20. Kolejce ZINA Klasy Okręgowej zmierzą się dwie ostatnie drużyny. Przeciwnikiem Przyszłości będzie KS Kornowac. Drużyna z Kornowacu w rundzie wiosennej uzbierała 4 pkt. W ogólnej klasyfikacji ma ich na swoim  koncie 10. Rogowianie w ogólnym zestawieniu uzbierali zaledwie 5. pkt, co umieszcza naszą drużynę na ostatnim miejscu w tabeli. Rudę rewanżową rozpoczęliśmy od 2. remisów i kolejnych 2. porażek. Nadchodzący pojedynek zatem jest bardzo ważny, o przysłowiowe 6. pkt dla naszego zespołu. Początek spotkania zaplanowano na 14.04.2019 roku w niedzielę o godz. 17:00. Zawody poprowadzą arbitrzy z Kolegium Sędziów w Bytomiu panowie: Adam Adamus, Wojciech Rafalski i Sławomir Smaczny. Wszystkich sympatyków rogowskiej Przyszłości zapraszamy na nasz stadion by dopingować naszą drużynę!

Przyszłość Rogów – KS Kornowac
14.04.2019, niedziela, godz. 17:00, stadion w Rogowie

sędziowie: Adamus, Rafalski, Smaczny (KS Bytom)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.