Trampkarze liderem!

W niedzielne popołudnie podopieczni trenera Poloczka rozegrali wyjazdowy pojedynek w Cyprzanowie z miejscowym LKS-em. Mecz dla układu tabli bardzo ważny. Rogowianie zwyciężając mogli objąć prowadzenie w rozgrywkach. Spotkanie potoczyło się bardzo niekorzystnie dla piłkarzy z Rogowa. Po pierwszej połowie młodzi rogowianie przegrywali 2:0, a na domiar złego nie potrafili wykorzystać rzutu karnego. W drugiej odsłonie dość szybo Przyszłość zdobyła bramkę kontaktową za sprawą Fabiana Frejusza. Trzynaście minut później do wyrównania doprowadził Kamil Poloczek. Kiedy wydawało się, że pojedynek zakończy się podziałem punktów, na strzał z dystansu w ostatniej minucie meczu zdecydował się Tymek Sosnecki. Uderzona piłka znalazła drogę do siatki rywali i Rogowscy trampkarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

LKS Cyprzanów – Przyszłość Rogów 2:3 (2:0)
1:0 – Mateusz Cebula 14′
2:0 – Przemysław Frańczuk 27′
2:1 – Fabian Frejusz 43′
2:2 – Kamil Poloczek 56′
2:3 – Tymoteusz Sosnecki 80′