Sparingowa wygrana rezerw

W minioną niedzielę drużyna rezerw zmierzyła się z rezerwami Czarnych Gorzyce na boisku przy Parku Dąbki. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Rogowian 2:0. Już w 7 min. gospodarze mogli wyjść na prowadzenie. Niestety Tobiasz Stwiertnia w 17 min. spotkania nie wykorzystał rzutu karnego. Piłka po jego strzele obiła słupek bramki gości. W 34 min. groźną akcję strzałem zakończył piłkarz przyjezdnych, a piłka po jego uderzeniu zatrzymała się na poprzeczce rogowskiej bramki. Minutę później na prowadzenie Przyszłość wyprowadził Kamil Mucha. Wykorzystał błąd bramkarza Gorzyczan, posyłając piłkę z ostrego kąta do pustej bramki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem rezerw Przyszłości. Druga część spotkania była wyrównana, jednak więcej sytuacji bramkowych stworzyli sobie Rogowscy piłkarze. Drugą bramkę dla naszego zespołu dobył na 3 min. przed końcem spotkania Denis Waś. Jak na początek przygotowań Rogowianie zaprezentowali się bardzo dobrze. W przyszły weekend nasza pierwsza drużyna rozegra swój pierwszy sparing. Naszym przeciwnikiem będzie Płomień Kobyla. Miejsce i godzina rozegrania meczu zostanie podana za pośrednictwem naszej strony.

Przyszłość II Rogów – Czarni II Gorzyce 2:0 (1:0)
1:0 – Mucha 35′